Szkolenie dla ZUS oddział we Wrocławiu!

25 września 2019

Jak zachować równowagę miedzy życiem prywatnym a zawodowym?

Jak powinna wyglądać profesjonalna obsługa osób z niepełnosprawnościami?

Na te wszystkie pytania postarają się odpowiedzieć sobie uczestnicy biorący udział w opisanych poniżej warsztatach.

Szkolenie dla pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych (oddział we Wrocławiu) odbywało się od 27.09.2018 r.  do  17.10.2018 r.

Zajęcia były podzielone na dwa bloki tematyczne. Pierwszy z nich dotyczył: Równowagi między życiem osobisty a zawodowymbrało w nim udział 10 grup pracowników placówki i trwał 160 godzin.

Drugi panel tematów poruszał zagadnienie obsługi klienta z niepełnosprawnościami – w tej części 40 godzinnego warsztatu brało udział 5 grup pracowników placówki. Cały proces edukacyjny został zakończony po 200 godzinach.

Z ankiet przeprowadzonych po szkoleniach wynika, że odbiorcy są bardzo zadowoleni z przebiegu kursu, pozytywnie oceniają treści poruszane w trakcie spotkań, osoby prowadzące, oraz catering.