Kolejna szkoła dzięki szkoleniu zwiększy efektywność kształcenia, by zapewnić lepszą przyszłość swoim podopiecznym

25 września 2019

24,25 listopada 2018 prowadziliśmy konwersatoria na terenie Gminy Września w ramach projektu ”Podniesienie wiedzy uczniów i kompetencji nauczycieli – wdrożenie działań zwiększających efektywność kształcenia w SSP1 we Wrześni” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

W czasie zajęć grupa 14 nauczycieli miała zgłębiać swoją wiedzę na temat metody eksperymentu, jako narzędzia  badawczego w kształceniu zintegrowanym.  Po zakończeniu części teoretyczno – praktycznej kursu, jego uczestnicy przystąpili do egzaminu potwierdzającego zdobyte umiejętności. Wszyscy egzaminowani otrzymali pozytywne wyniki – mało tego z opinii trenera wynika, że słuchacze potrafili maksymalnie wykorzystać narzędzia umożliwiające rozwój uczniów i wzrost efektywności nauczania.

Usługa została zrealizowana w ciągu 16 godzin. Pedagodzy otrzymali certyfikaty potwierdzające nowe kompetencje i ukończenie szkolenia.