Jeżeli masz ochotę na szkolenie! Zgłoś się nie zwlekaj

29 sierpnia 2019

Jeżeli masz ochotę na szkolenie! Zgłoś się nie zwlekaj

Jesteś pracowity, komunikatywny i samodzielny? – brawo. Na dodatek nie boisz się zmian i umiesz rozładowywać konfliktowe sytuacje? No, zbliżasz się do ideału. Dlaczego więc szef znów dał awans koledze, a nie tobie?

Pracodawco! Zlituj się nad tym człowiekiem i daj mu w końcu szansę – wyślij go na szkolenie, które podniesie lub wreszcie pozwoli mu w pełni wykorzystywać swoje kompetencje osobowe.

Aha… masz wielu takich w firmie… Żaden problem. Przyjedziemy i przeszkolimy wszystkich.

Posted in Bez kategorii by admin