Zespół Szkół nr 2 w Tychach

21 października 2019

Jak skutecznie wprowadzać zmiany? Na to pytanie udzielaliśmy odpowiedzi w Tychach

Od 25.03.2019 r. do 12.03.2019 r. wykonywaliśmy szkolenie dla Zespołu Szkół nr 2 w Tychach  w ramach projektu ”Efektywne szkolenie zawodowe uczniów technikum realną odpowiedzią na rosnące wymagania lokalnego  rynku pracy”.

Uczestnikami przedsięwzięcia byli uczniowie technikum, którzy mieli zapoznać się z zagadnieniem zarządzania zmianą – czyli skutecznym planowaniem, organizowaniem i wdrażaniem zmian.

W zajęciach brało udział 71 osób. By usprawnić proces działania uczestnicy zostali podzieleni na 6 grup szkoleniowych. Seria spotkań została zrealizowana w ciągu 60 godzin.

Uczniowie otrzymali imienne certyfikaty potwierdzające uczestnictwo w kursie oraz materiały poszkoleniowe.