Włączamy wehikuł czasu i dziś wspominamy szkolenie z Chotomowa.

11 września 2019

W dniach 20.08.2018 – 02.09. 2018 zorganizowaliśmy szkolenie w ramach projektu ”Kluczowy pakiet startowy dla Szkoły Podstawowej nr 2 im. Orła Białego w Chotomowie”. Celem kursu dla nauczycieli z Gminy Jabłonna była nauka i ćwiczenia między innymi z:

1. Wykorzystywania narzędzi cyfrowych w nauczaniu
2. Motywowania uczniów z trudnościami w uczeniu się wynikającymi z SPE
3. Nauczania metodą eksperymentu

Szkolenie trwało aż 160 godzin, a żeby kurs przebiegł jak najsprawniej – uczestnicy zostali podzieleni na 4 dziesięcioosobowe grupy (każda z nich odbyła 40-godzinne szkolenie, po 4 h dziennie).
Jak można było zauważyć – prowadzone przez nas zajęcia pochłonęły uczestników w 100 %. Nawet w czasie przerw kawowych nauczyciele prowadzili ożywione rozmowy powiązane z tematyką szkolenia. Naprawdę tych pedagogów można pochwalić za wyjątkowe zaangażowanie i chęci współpracy. Nic dziwnego zatem, że wszyscy zostali bardzo pozytywnie ocenieni przez trenerów i bez problemu uzyskali od nich certyfikaty potwierdzające ukończenie kursu.
Nie możemy również nie wspomnieć o innym sukcesie związanym z tym szkoleniem, nasza firma bowiem otrzymała pozytywne rekomendacje od zleceniodawców. Według nich „APHR Sp. z o.o. wykazała się rzetelnością, terminowością oraz sumiennością w prowadzonych działaniach” – czytamy.

Dziękujemy za tak wspaniałą, budującą opinię!