Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

25 września 2019

Jak zrobić dobre wrażenie podczas wystąpienia publicznego?

W ramach projektu  ”UNI – KOMP – US” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej na przełomie kwietnia i maja 2018 prowadziliśmy warsztaty dla studentów kierunków humanistyczno – społecznych Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Na zajęciach odbiorcy mieli podnieść swoje kompetencje w obszarze ”Sztuki mówienia” czyli profesjonalnych wystąpień publicznych.  W projekcie brało udział 40 –stu uczestników, którzy zostali podzieleni na 3  grupy.

Kurs wykonano w ciągu 90 godzin. Po ukończeniu całego procesu słuchacze otrzymali imienne certyfikaty potwierdzające zdobycie nowych umiejętności.