Szkolenie dla pracowników Sądu Rejonowego: Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych

16 września 2019

W dniach 15 – 16.10.2018 oraz 22 – 23.10.2018 realizowaliśmy szkolenie na zlecenie Sądu Rejonowego w Otwocku.

Celem było przeprowadzenie spotkań dla maksymalnie 100 osób, pracowników placówki. Instruktaż miał podnieść kompetencje kadry w obszarze przepisów Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych (RODO) i ich praktycznego wdrożenia w sądach powszechnych.

Całe  szkolenie zostało wykonane w ciągu 32 godzin, a każdy uczestnik zajęć otrzymał certyfikat.

W ankietach po szkoleniowych słuchacze ocenili bardzo wysoko kompetencje trenera jego profesjonalną postawę, znajomość prezentowanego tematu, umiejętność pracy w grupie i przekazywania wiedzy. Lecz nie tylko trener dostał pozytywne rekomendacje od zamawiającego. Cała nasza firma została oceniona na 5+ Zleceniodawca określił nasze działania jako bardzo solidne i w 100 % godne polecenia.