Nowoczesna edukacja to najlepsza inwestycja w przyszłość najmłodszych!!!

11 września 2019

Nowoczesna edukacja to najlepsza inwestycja w przyszłość najmłodszych!!!

Szkolenie dla nauczycieli miejskich przedszkoli na Terenie Gorzowa Wielkopolskiego w ramach projektu Unii Europejskiej ”Cyfrowe przedszkolaki” odbyło się na przełomie sierpnia i września 2018 r. Jego celem było podniesienie kompetencji nauczycieli z zakresu metod ruchu rozwijającego, indywidualnej stymulacji słuchowej, zabaw ruchowych z wykorzystaniem integracji sensorycznej oraz terapii ręki.

Cały kurs został przeprowadzony w ciągu 113 godzin szkoleniowych. Nowe kompetencje pedagogów zostały potwierdzone certyfikatem ukończenia szkolenia.

Z przeprowadzonych ankiet ewaluacyjnych wynika, ze szkolenie podobało się uczestnikom i zdobyli oni wiedzę o sposobach wykorzystania prezentowanych metod w praktyce. Uwadze beneficjantów nie umknęła również jak zawsze profesjonalna postawa trenerów.