Jaki jest najlepszy patent na poprawę efektywności kształcenia?

12 września 2019

Jaki jest najlepszy patent na poprawę efektywności kształcenia?

W dniach 02-09.06.2018 w ramach projektu ”Ostro z wiedzą” współfinansowanego przez Unię Europejską realizowaliśmy szkolenie na terenie gminy Ostrów Mazowiecka.

Celem projektu było wsparcie edukacji 15 szkół kształcenia ogólnego o najsłabszych wynikach edukacyjnych z terenu gminy Ostrów Mazowiecka.

Tematami poruszanymi na zajęciach z nauczycielami były gry biznesowe oraz TIK.

W szkoleniu brało udział 36 beneficjentów projektu, natomiast cały kurs został przeprowadzony w ciągu 32 godzin szkoleniowych.

Nowe umiejętności pedagogów potwierdziły uzyskane przez nich certyfikaty.