Jak dobrze prezentować siebie i swoje umiejętności ? Sztuka autoprezentacji i prezentacji multimedialnych

17 września 2019

Od 5 do 14 grudnia 2018 roku w ramach projektu ”Jakość kluczem dokształcenia na potrzeby regionalnego rynku pracy” miało miejsce szkolenie dla kadry dydaktycznej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku.

Celem spotkań było podniesienie kompetencji nauczycieli z zakresu autoprezentacji  i tworzenia prezentacji.  Na zajęciach uczestnicy zdobyli zarówno wiedzę teoretyczną oraz praktyczną z przedstawianych zagadnień. W ramach ćwiczeń praktycznych szkoleni pracowali na m.in. programie Power Point, Prezi.

W instruktażu brało udział 35 odbiorców ,a cały proces  trwał 48 godzin. Po zakończeniu całego cyklu zajęć każdy z pedagogów otrzymał dokumenty potwierdzające jego ukończenie.